Muzeum Gastronomie Praha

Fotografie Fotografie
Aktuální akce
8. 9. 2015 Muzeum Gastronomie
Komentovaná prohlídka muzea s ochutnávkou medoviny od 14:30. Nové výstavy Jan Hus a gastronomie jeho doby. Výstava o kávě. ... zobrazít více
MUZEUM GASTRONOMIE PRAHA provádí návštěvníka historií přípravy pokrmů a nápojů od úsvitu lidské civilizace v době kamenné, ukazuje dýmnou kuchyni středověku, palácovou kuchyni renesance a baroka, první sporáky na uhlí, plyn a elektřinu. Sekce nápojů ukazuje zemi původu piva, destilátů a vinné oblasti Moravy a Čech. Síň slávy představuje velká jména české a evropské gastronomie a hotelnictví. Celá expozice je hlubokou poklonou lidské vynalézavosti v oblasti kulinářského umění.
Člen / Member of AMG ČR
Gastronomy Museum Prague, conveniently located in the heart of Historic Downtown, is depicting in very vivid form entire history of cooking and food preparation from early days of humanity, through stone age, medieval smoke kitchen, renaissance and baroque palace kitchen, first coal, gas and electrical stove, origin of different foods and forms of of beer brewing, story of distillates, wine regions in CR and list of famous chefs in the history of Culinary Arts. All together it is great tribute to human ingenuity, respect to the environment and to other people. We recommend checking with TripAdvisor.com.

Napište krátkou recenzi k: Muzeum Gastronomie Praha